Cracow Reggae Festival 2014

Krakowski festiwal muzyki reggae na stałe wpisał się w kanon największych klubowych imprez reggae w naszym kraju. Tegoroczna, już piąta edycja imprezy odbędzie się w dniach od 11 do 12 kwietnia. Na scenie krakowskiego klubu Kwadrat pojawi się czołówka polskich artystów związanych z muzyką reggae/dancehall. Fani będą mogli posłuchać gwiazd takich jak Grubson, Bas Tajpan, Junior Stress czy Kacezet.

Bez wątpienia jednak największą gwiazdą festiwalu będzie włoski zespół Mellow Mood, który jest najnowszym objawieniem na scenie reggae i w ciagu ostatnich kilku lat stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych wykonawców starego kontynentu. Gwiazdami zespołu są bracia bliźniacy L.O. i Jacob Garzia, którzy inspirując się tradycyjną jamajską muzyką tworzą zupełnie nowe brzmienia.
Sprzedaż biletów już ruszyła i jak twierdzą organizatorzy cieszą się one ogromną popularnością – na stronie internetowej festiwalu widnieje informacja, że prawdopodobnie, tak jak w poprzednich latach, może zabraknąć ich w dniu imprezy.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na udział w tej imprezie zamieszczamy filmik z zeszłorocznego festiwalu, który z pewnością pomoże podjąć decyzję: